Büszkeségeink

 
2016/2017.

 
Piano Talents Nemzetközi Zongoraverseny (Olaszország, 2016. június 18.)
Szalai Molli II. díj (tanára: Kőrösiné Belák Erzsébet)
 
VIII. Gyöngyösi Nemzetközi Gitárverseny (2016. július 25-30.)
Jakabovics Jonatán II. díj (tanára: Ravasz Veronika)
 
11. Antonio Janigro Nemzetközi Gordonkaverseny (Porec, 2016. október 20-25.)
Balog Benedek I. díj és Management Különdíj (tanára: Antók Zsuzsanna)
Jeong Jin Seok I. díj és Managment Különdíj (tanára: Antók Zsuzsanna)
Jász Ábel III. Díj (tanára: Agócs Márta)
 
XII. Budapest Csillagai Nemzetközi Gyermek- és Ifjúsági Fesztivál (2016. október 26-27.)
Pásztor Péter bronz fokozat
Takács Nikolett és Lipovetz Péter ezüst fokozat
Tanáruk: Solymári Tímea
 
I. Cziffra György Zongoraverseny (Budapest, 2016. október 30. -november 5.)
Barbarics Csanád (10. o.) különdíj a Legfiatalabb döntőbe jutott versenyzőnek, tanára: Monostori Gábor.
 
XVI. Országos Hegedűversenyt Varga Tibor emlékére (Győr, 2016. december 9-11.)
Vavrinecz András I. díj, tanára: Polónyi István, zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika.
Polónyi István Tanári Különdíjat kapott.
 
Középiskolások IV. Országos Zenei Versenye (Nyíregyháza, 2017. január 28.)
Jakabovics Jonatán I. díjat nyert, tanára: Ravasz Veronika.
 
14. International Competition Davorin Jenko Belgrade 2017. (Belgrád, 2017. január 28. – február 2.)
Nagy Dorottya I. díj
Szalai Molli II. díj
Tanáruk Kőrösiné Belák Erzsébet, aki Tanári Különdíjat kapott.

VIII. Országos Kamarazene Verseny (Szeged, 2017. február 24-26.)
Makay Annamária, Balog Nella duo III. díj, felkészítő tanár: Gyermán Júlia
Rézfúvós kvintett: Csapodi Márton, Lukács Vendel, Gräff Rudolf, Herbály Krisztián, Szöllősy Áron Különdíj felkészítő tanár: ifj. Bazsinka József
 
V. Országos Brácsaverseny Lukács Pál emlékére (Budapest, 2017. március 2-4.)
Molnár Dorina Különdíj (tanára: Polónyi István)
Zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika
 
XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézsverseny (Debrecen, 2017. március 16-18.)
Persányi Zsófia és Csurilla Patrik Különdíj (felkészítő tanár: Soltész Éva)
 
VII. Országos Zeneszerzés Verseny (Budapest, 2017. március 24.)
Persányi Zsófia II. díj
Gál Katalin Különdíj Felkészítő tanáruk: Szalai András
 
XIII. Országos Starker János Gordonkaverseny (Kecskemét, 2017. március 24-26.)
I. korcsoport: Regenhart Anna Blanka I. díj (tanára: Agócs Márta) és Német Balázs I. díj (tanára: Sabján Anikó)
Balog Nella II. díj (tanára: Varga István)
Sándor Bálint II. díj (tanára: Ujházi Gyöngyi)
Kiss Csongor különdíj+ egy meghívás koncerten való játékra az Óbudai Társaskörbe (tanára: Sabján Anikó)
II. Korcsoport:
Jász Ábel I. díj (tanára: Agócs Márta) és Zheng Yuan Qi I. díj (tanára: Varga István)
(II. díjat nem adtak ki)
III. Korcsoport: Császma Júlia III. díj (tanára: Agócs Márta)
IV. Korcsoport:
Temesvári Bence – Kiemelt különdíj (tanára: Sabján Anikó)
Az Oktatási Hivatal külön engedélyével játszhatott Bence, ami azt jelenti, hogy helyezést hivatalosan nem kaphatott, a zsűri éppen ezért az I. helyezést másnak nem is adta ki!
Tanári Különdíjat kapott Agócs Márta. Zongora Kísérői Különdíjat kapott Alexa-Lazzari Júlia.
 
V. Országos Csembalóverseny (Budapest, 2017. március 30.)
Alföldy-Boruss Csilla növendékei
I. Korcsoport: megosztottan Jassó Margit I. Díj, László Laura I. Díj
II. Korcsoport: Pauló Zsuzsanna III. Díj és Daradics Tímea Különdíj a Scarlatti műért
III. Korcsoport: Szilágyi Zsuzsanna I. Díj
Tegyei Zoltán növendékei
II. Korcsoport: Szalai Molli: Különdíj a Scarlattiért
Pellet Sebastien: I. Díj és Különdíj az itáliai Rossi mester művének eljátszásáért
 
I. Országos Ifjúsági Gitárversenyt (Nyíregyháza, 2017. április 8-9.)
Jakabovics Jonatán II. díj, tanára: Ravasz Veronika, aki Tanári Különdíjat kapott.
 
XVI. Budapesti Nemzetközi Kórusverseny és Fesztivál (2017. április 9-13.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakgimnázium Nőikara Tőkés Tünde vezetésével Kategóriájának győztese lett és Arany II. fokozatú diplomát nyert.
 
VIII. Nemzetközi Gitárfesztivál (Omis – Horvátország, 2017. április 21-22.)
Jakabovics Jonatán szóló II. hely, kamara felnőtt kategória II. díj tanára: Ravasz Veronika, aki Tanári Különdíjat kapott.
 
Brno-i Nemzetközi Rézfúvós Verseny (Brno 2017. április 28. – május 1.)
Higyed János Bence Különdíj (tanára: Winkler Balázs)
Zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika

Talents for Europe – Nemzetközi Hegedűverseny (Dolny Kubin, Szlovákia, 2017. április 29. – május 1.)
Vavrinecz András III. díj (tanára: Polónyi István)
Zongorán kísért: Monostori Gábor
 
Mercatalli Nemzetközi Gitárverseny (Gorizia, Olaszország, 2017. május 12-14.)
Jakabovics Jonatán III. díj (tanára: Ravasz Veronika
 
Paolo Serrao Nemzetközi Zenei Fesztivál (Filadelfia, Olaszország, 2017. május)
Német Balázs II. díj (tanára: Sabján Anikó)
 
Piano Talents Competition 2017 Nemzetközi Verseny (Milano, Olaszország, 2017. május 30. – június 4.)
Pellet Sebastien III. díjat nyert (tanára: Monostori Gábor)


 
2015/2016
 
 
II. Országos Köles István Szaxofonverseny (Békéscsaba, 2015. augusztus)
Nagy Zsófia Beáta (tanára: Soós Mónika) 3. díj, zongorán kísért: Szörényi Csilla
 
VI. David Popper Nemzetközi Csellóverseny (Várpalota, 2015. november 19-22.)
Temesvári Bence III. díj (tanára: Sabján Anikó), zongorán kísért: Jean Klára
 
Kodály Zoltán VII. Magyar Kórusverseny (Budapest, 2015. november 19-22.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Nőikara Arany Diplomát kapott, karnagy: Tőkés Tünde, zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika
 
XII. Országos Szakközépiskolai Kürtverseny (Budapest, 2015. november 26-28.)
Szokola János I. díj (tanára: Maruzsa Tibor), zongorán kísért: Jakab Emőke
 
XII. Országos Trombitaverseny (Budapest, 2015. november 30. – december 1.)
Lukács Vendel I. díj (tanára: Winkler Balázs)
Higyed Bence II. díj (tanára: Winkler Balázs)
 
XII. Országos Szakközépiskolai Ütőhangszeres Verseny (Miskolc, 2016. február 27-28.)
Nyilas Gyöngyvér – I. díj
Onozó Dávid – I. díj
Csepeli Bence – I. díj
Felkészítő tanáruk: Fábry Boglárka Tanári különdíjat kapott.
 
IX. Országos Szakközépiskolai Énekkari Verseny (Veszprém, 2016. március 12.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Nőikara Kiemelt I. díjat nyert, karnagy: Tőkés Tünde.
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Férfikara II. díjat nyert, karnagy: Balasi Barnabás.
 
XIV. Országos Richter János Klarinétverseny (Győr, 2016. március 18-20.)
Sándor Norbert I. hely (tanára: Erdő Zoltán)
Susovics Szilárd III. hely (tanára: Soós Mónika)
Ruskó Róbert III. hely (tanára: Bánhegyi Géza)
Zongorakísérő: Alexa-Lazzari Júlia, Szörényi Csilla
 
VIII. Országos Gitárverseny (Vác, 2016. április 1-3.)
Jakabovics Jonatán II. hely + Különdíj egy magyar mű előadásáéért
Tanári díjat kapott Ravasz Veronika.
 
Matematika Mindenkinek (Budapest, 2016. április 13.)
9-10. évfolyam: Szalai Molli III. helyezés (tanára: Komáromi Annamária)
11-12. évfolyam: Fülöp Gellért V. helyezés (tanára: Komáromi Annamária)
11-12. évfolyam Bartucz Viola és Simonics Csenge II. helyezés (tanára: Komáromi Annamária)
11-12.évfolyam Barabás András Balázs I. helyezés (tanára: Kovács Kornélia)
„Iskolakapun Kívüli Program” Diákra Hangolva (Budapest, 2016. április 20.)
Dominkó Levente II. díj (tanára: Fábry Boglárka)
 
Fizika Mindenkinek (Budapest, 2016. április 20.)
9-10. évfolyamon II. Díj Safarek Krisztián és Pellet Sebestyén
11-12. évfolyamon III. Díj Hadnagy Áron és Takács Dorka és II. Díj Kaldenecker Júlia
Ezen kívül Kaldenecker Júlia különdíjat kapott.
Felkészítő tanáruk: Komáromi Annamária
 
Nemzetközi Gitárverseny (Omis, 2016. április 23.)
Jakabovics Jonatán III. Díj (tanára: Ravasz Veronika)
 
Ferdinandosor Gitárverseny (Aszód, 2016. április 29.)
Csépke Hanna Arany oklevél + Különdíj (tanára: Ravasz Veronika)

 
2014/2015
 
 
II. Dittrich Tibor Középiskolai Országos Klarinétverseny (Budapest, 2014. november 8.)
Sándor Norbert – I. Díj valamint a verseny fődíja, egy Buffet Crampon RC típusú professzionális klarinét. Tanára: Erdő Zoltán, zongorán közreműködött: Szörényi Csilla. Ruskó Norbert (tanára: Bánhegyi Géza) 1 ponttal kapott kevesebbet, de ezen a versenyen csak egy díjat osztanak ki.
 
IV. Országos Gregor József Énekverseny (Székesfehérvár, 2014. november 21-23.)
Erdős Róbert II. díj (tanára: Barna Júlia), zongorán közreműködött Rózsa Gábor. A versenyen első díjat nem adtak ki.
 
IX. Országos Szakközépiskolai Zenekari Verseny (Budapest, 2015. február 28.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Vonószenekara, karmester: Záborszky Kálmán I. díjat nyert
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Fúvószenekara, karmester: Makovecz Pál II. díjat nyert
 
VI. Országos Szakközépiskolai Énekverseny (Budapest, 2015. március 6-7.)
Erdős Róbert I. díj (tanára: Barna Júlia)
Sipos Katalin III. díj (tanára: Barna Júlia)
Zongorán kísért: Rózsa Gábor
 
XIV. Országos Oboa- és Fagottverseny (Veszprém, 2015. március 6-8.)
Dolfin Benjámin I. díj (tanára: Keszler György)
Hartenstein Péter I. díj (tanára: Keszler György)
Ducza Ágnes II. díj (tanára: Keszler György)
Zongorán kísért: Jakab Emőke
 
Matematika a tudományokban és a művészetben verseny (Budapest, 2015. március 18.)
Forgó Marcián Penrose II. díj (tanára: Kovács Kornélia)
Persányi Zsófia Matematika a zenében III. díj (tanára: Komáromi Annamária)
Fábián Gábor és Kaldenecker Júlia: Nem euklideszi geometria IV. díj (tanáruk: Kovács Kornélia)
Fülöp Gellért és Susovich Szilárd: Titkosírás, rejtjelezés V. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
Hebhart Dorottya és Haraszi Henriett: Kezdetektől napjainkig VI. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
 
Fizika a tudományokban és a művészetben verseny (Budapest, 2015. március 25.)
Pohl Kitti: NASA és origami I. díj (tanára: Komáromi Annamária)
Csurilla Patrik és Safarek Krisztián: Temerin V. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
Vida Ramóna és Orosz Balázs: „Vizsgáljunk hazug” I. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
Forgó Marcián: Hang II. díj (tanára: Komáromi Annamária)
Hadnagy Áron, Juhász András és Takács Dorottya: Az Eötvös ingától a GOCE műholdig III. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
Dominkó Levente és Lotters Márk: Biomechanika IV. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
Bartucz Viola: A Föld pólusváltozásai V. díj (tanára: Komáromi Annamária)
Máté Rebeka, Miklós Annamária és Reményi Magdaléna: A húros hangszerek fizikája VI. díj (tanáruk: Komáromi Annamária)
 
Budapesti Nemzetközi Kórusverseny és Fesztivál (2015. március 30. – április 1.)
Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola Nőikara, karnagy: Tőkés Tünde Arany I. Diploma
 
XV. Országos Szakközépiskolai Zongoraverseny (Békéscsaba, 2015. április 9-12.)
Berecz Mihály I. díj, Nagydíj, Művészeti díj (tanára: Kőrösiné Belák Erzsébet)
Szalai Molli III. díj (tanára: Kőrösiné Belák Erzsébet)
Pelleth Sebastiane II. díj (tanára: Monostori Gábor)
Horváth Ábel Különdíj (tanára: Kőrösiné Belák Erzsébet)
Kőrösiné Belák Erzsébet Felkészítő tanári díjat kapott.
  
Salieri Nemzetközi Zenei Verseny (Legnano, 2015. április 17-19.)
Domján Kata, cselló, II. díj (tanára: Agócs Márta)
 
Talents for Europe 19. International competition of Bohdan Warchal in playing the bow-string instruments (Dolný Kubín, Szlovákia, 2015. április 30. – május 4.)
Csőke Flóra, cselló, I. díj
 
Nemzeti színház-történeti vetélkedő (Budapest, 2015. május 30.)
Iskolánk csapata 166 csapatból a III. helyezett lett. A csapat tagjai: Johann Panna, Vida Ramóna, Nagy Botond és Orosz Balázs, felkészítő tanáruk: Békefi Gabriella

 
2013/2014
 
 
Kerényi Miklós György Magánének Fesztivál (Budapest, 2013. november 30.)
II. kategória
1. korcsoportjában Stefanut-Győrfi Dániel I. Díj
2. korcsoportjában Tardos Fülöp I. Díj.
Rózsa Gábor tanár úr korrepetitori különdíjban részesült.
 
New York-i Golden Key Debut International Piano Competition (2014. február)
Gonda Katalin Különdíj (tanára Bonnyai Apolka)
  
V. Országos Brácsa- és Nagybőgőverseny (Budapest, 2014. március 20-22.)
Bőgő
Máté Rebeka II. díj, Különdíj
Martos Attila Tanári Különdíj, zongorán kísért: Szörényi Csilla
Brácsa
Szűcs Boglárka Különdíj (tanára: Zárbok Zita), zongorán kísért: Bárkányi-Horváth Éva.
  
XII. Országos Starker János Gordonkaverseny (Kecskemét, 2014. március 21-23.)
Tomasz Máté I. díj, a verseny Nagydíja és 4 Különdíj (tanára: Agócs Márta)
Temesvári Bence II. díj (tanára: Sabján Anikó)
III. díj: Domján Katalin (tanára: Agócs Márta), Hagiwara Riku (tanára: Sabján Anikó) és Márkus Ágnes Különdíj (tanára: Varga István)
Tanári Különdíjat kapott: Agócs Márta, Sabján Anikó és Varga István
Zongora kísérői díjat kapott: Rubin Márta
  
Matematika a tudományokban és a művészetben verseny (Budapest, 2014. március 19.)
Barabás Balázs 9. A osztály: A kotta, mint derékszögű koordináta-rendszer I. díj (Kovács Kornélia)
Demeter Abigél, Gulyás Dorottya 10. B osztály: Csalafinta matematika II. díj (Komáromi Annamária)
Kalocsai Alexandra, Lenthár Lilla 12. A osztály: Algoritmusok a csángó néptáncban III. díj (Komáromi Annamária)
Orosz Balázs 10. A osztály: Szubliminális üzenetek Különdíj (Kovács Kornélia)
  
Fizika a tudományokban és a művészetben verseny (Budapest, 2014. március 26.)
9.-10. évfolyam (Komáromi Annamária)
Horváth Dávid, Neumann Péter 10. A osztály: Nem newtoni folyadék I. díj
Kövesi Borbála, Orosz Balázs, Vida Ramóna 10. A osztály: Hétköznapi tudomány II. díj
Ambrusz Előd 9. A osztály: Büszkeségünk a MASAT III. díj
Lévai Bálint, Susovich Szilárd, Szelevényi Vito 9. B osztály: Fizika a konziban IV. díj
Berecz Luca, Varga Zsófia, Dinh Huong Csiang 10. B osztály: Svindlerek V. díj
11.-12. évfolyam (Komáromi Annamária)
Borsódy Anna, Vida Fruzsina 12. A osztály: Az idő titkai II. díj
  
VI. Országos Zeneszerzés Verseny (Bartók Béla emlékére) (Budapest, 2014. március 26.)
Cservenák Ármin I. díj (tanára: Szalai András),
Berecz Mihály előadói különdíj (tanára: Belák Erzsébet).
 
International Smetana Piano Competition, (Plzen, 2014. március 31.)
Gonda Katalin Különdíj (tanára Bonnyai Apolka)
  
Kölni Eurovíziós Fiatal Tehetségek Komolyzenei Fesztivál (2014. május)
Devich Gergely III. díj
  
Országos Hegedűverseny
Szabó Sára III. díj (tanára: Polonyi István)
  
Első Világháborús Levelezési Történelmi Verseny
12/A. osztály 5 fő I. díj (tanáruk: Mati Márton)

 
 
2012/2013


Kodály Zoltán Országos Kórusverseny (Budapest, 2012. november)
A Szakközépiskolai Nőikar „Ezüst” minősítés, karnagy: Tőkés Tünde
 
XI. Országos Szakközépiskolai Harsona- és Tubaverseny (2012. november 16-18.)
Bíró Máté (tuba) II. Díj (Vida Róbert), zongorán kísért: Jakab Emőke
Tóth Simon (harsona) II. díj (Makovecz Pál), zongorán kísért: Alexa-Lazzari Júlia
Weidinger Robin (harsona) III. díj (Makovecz Pál), zongorán kísért: Alexa-Lazzari Júlia
Peer Tamás (harsona) III. díj (Makovecz Pál), zongorán kísért: Alexa-Lazzari Júlia
Alexa-Lazzari Júlia korrepetítori Különdíjat kapott.
 
XI. Országos Szakközépiskolai Kürtverseny (2012. november 22-24.)
Gál László I. díj (Maruzsa Tibor), zongorán kísért: Jakab Emőke.
 
XI. Országos Trombita- és Ütőhangszeres Verseny (2012. november 15-17.)
II. korcsoport: Földi Bálint III. díj (Winkler Balázs)
III. korcsoport: Boldizsár Dániel II. díj (Király Tibor)
Zongorán kísért: Dobronyainé Szabadfi Mónika
 
VII. Országos Szakközépiskolai Énekkari Verseny (Veszprém, 2013. március 9.)
Nőikar I. díjat nyert, karnagy: Tőkés Tünde
Férfikar III. díjat nyert, művészeti vezető: Ménesi Gergely, karnagy: Derecskei András
 
IX. Országos Fuvolaverseny Elek Tihamér Emlékére (Debrecen, 2013. március 25-27.)
Barba Violetta III. díj (tanára: Götzné Vass Mária, zongorán kísért: Kuba Róbert)
Ruskó Rózsa II.díj (tanára: Götzné Vass Mária, zongorán kísért: Kuba Róbert)
 
Fizika a Tudományokban és a Művészetben Verseny (Budapest, 2013. március 27.)
Kísérletező konzisok: Pink Edvárd, Lakatos Péter I. díj
A részecskefizika és a kutyapárna: Borsódy Anna, Vida Fruzsina, Wollner Alexa I. díj
A mi hangunk: Takács Dorottya, Varga Zsófia II. díj
Fizika a Vidámparkban: Demeter Abigél, Gulyás Dorottya, Vereb Márk III. díj
Biliárdasztaltól az annihilációig: Komáromi Erik V. díj
Matematika tudományokban és művészetekben: Berecz Mihály IV. hely
Tanáruk: Komáromi Annamária
 
„Tavaszi szél vizet áraszt…” (Zugló, 2013. április 17.)
Réthy Eszter I. díj
 
Országos Szakközépiskolai Klarinétverseny (Győr 2013.
Ruskó Róbert II.díj (Bánhegyi Géza, zongorán kísért: Monostori Gábor)
Katrin Mátyás III. díj(Tanára: Devich Gábor, zongorán kísért: Monostori Gábor)
 
Brno-i Nemzetközi Rézfúvós Verseny (2013. május 2-5.)
Bíró Máté III. díj (tanára: Vida Róbert)
 
Nemzetközi Zongoraverseny (Csehország, 2013. május 24-25.)
Bagyinszki Bernadett I. díj (tanára: Gulyás István)


 
2011/2012
 
 
Kerületi Szavalóverseny (2012. október 21.)
Tóth Viktória I. Díj, tanára: Talmácsi-Békefi Gabriella
Mendik Péter II. Díj, tanára: Talmácsi-Békefi Gabriella
Csanádi Éva III. Díj, tanára: Horváthné Borbély Katalin
  
III. Országos Gregor József Énekverseny (Székesfehérvár, 2011. november 18-20.)
Horváth Csaba I. díjat és a Legjobb Előadó Különdíjat nyert, Velkei Alexandra II. díjat, Szentes Anna III. díjat nyert.
Tanáruk: Hormai József és Barna Júlia, korrepetitorok: Szőke Katalin és Rózsa Gábor.
  
V. Országos Szakközépiskola Énekverseny (2012. március 9-10.)
Horváth Csaba I. Díjat nyert a III. korcsoportban, tanára: Hormai József, zongorakísérő: Rózsa Gábor.
Legjobb Felkészítő Tanári Különdíjat Hormai József nyerte.
  
XIII. Országos Szakközépiskolai Oboa- és Fagottverseny (Veszprém, 2012. március 9-11.)
Bettermann Jákob, tanára: Keszler György, korrepetitora: Jakab Emőke fagotton I. Díj
Zászkaliczky András oboán szintén I. Díj, valamint Simon Evelin és Vas Viktória szintén oboán megosztott III. Díjat ért el, tanáruk Rácz Ottó, korrepetitor: Pusker Imre
  
I. Dittrich Tibor Szimplanádas Kamarazenei Fesztivál, egyéni klarinét verseny és pedagógus továbbképzés (Budapest, 2012. március 23-25.)
Különdíjat nyert Katrin Mátyás, tanára: Devich Gábor, korrepetitor: Monostori Gábor
  
Fizika a tudományokban és művészetben (Budapest, 2012. június 6.)
Cservenák Ármin és Szilágyi Miklós II. Díj, tanáruk: Komáromi Annamária
 
 
2010/2011
 
 
Év Rézfúvósa Verseny 2010. Zeneiskola: AZ ÉV KIS RÉZFÚVÓSA: Fröschl Éva Lilla (tanára: Maruzsa Tibor) Szakközépiskola: AZ ÉV RÉZFÚVÓSA: Markgruber Bence (Makovecz Pál)
 
VIII. Nemzetközi Antonio Janigro Csellóversenyen Poreč-ben (Horvátország, 2010. okt.)
Zanathy-Pintér Márk (tanára: Sabján Anikó) Különdíjat kapott, és felkérést egy horvátországi Nemzetközi Fesztiválon való részvételre. Zongorán kísért: Rubin Márta.
 
Starker János Gordonkaversenyen (Kecskemét, 2011. március 18-20.)
III. helyezést ért el Puskás Bernadett, tanára: Agócs Márta és Zanathy-Pintér Márk, tanára Sabján Anikó. Mindkettejük zongora kísérője Rubin Márta volt.
Agócs Márta és Sabján Anikó Felkészítő Tanári Különdíjat kaptak, Rubin Márta Zongorakísérői Különdíjat kapott.
 
V. Országos Szakközépiskolai Zeneszerzőverseny Bartók Béla emlékére (2011. március 23.)
Baqais Ádám I. helyezést ért el, tanárai: Szalai András és Draskóczy László.
 
IV. Országos Csembaló- és Blockflöte Versenyen (Budapest, 2011. április 8-10.)
II. korcsoportban Szentes Anna I. Díjat és Különdíjat kapott a szép Bach játékért.
Tanári Különdíjat kapott Alföldy-Boruss Csilla.
 
Brno-i Nemzetközi Rézfúvós Versenyen (2011. április 29.)
Tuba –1. korcsoport Bíró Máté 1. díj
Trombita – 1. korcsoport Boldizsár Dániel Különdíj
 
III. Székely Mihály Énekversenyen (2011. május 6-8.)
Velkei Alexandra I. Díjat, Horváth Csaba II. Díjat, és Mészáros Edina Különdíjat nyert.
Tanáruk: Hormai József.
 
Simándy József Nemzetközi Énekversenyen (2011. április 27-30.)
Horváth Csaba Különdíjat nyert.
 
XII. Pünkösdi Zenei Fesztivál (Dunabogdány, 2011. június 12.)
Fúvószenekar I. Díjat nyert
Markgruber Bence Fesztivál Szólista Díj


 

Adó 1%

Az Alapítvány támogatja az intézmény zuglói kulturális rendezvényeit, pl.: az 1 200 iskolást összefogó Székely fonó előadást, a Pastorale-koncerteket, Tea-koncerteket.
Bankszámlaszám:
11714006 – 20044064
Adószám: 19006798 – 2 – 42

Regisztrált Tehetségpont

Copyright © 2011 Szent István Zene. All rights reserved.