Rovataink:

Tartalomjegyzék erről az oldalról:

Versenyeredmények 2020/2021-es tanév

Visszaugrás a navigációra
Az oldal cikkei bevezetőkkel:

Versenyeredmények 2020/2021-es tanév

Versenyeredmények

2020/2021

 

IX. Mezőtúri Zeneszerzői Pályázat

„A” kategória, II. korcsoport Grimaldi Giulio Benedek II. díjat nyert, tanára: Szalai András.

 

V. Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny (Online, 2020. december 15.)

Ütőhangszeres kvartett Urbán Kristóf, Nagy Sebestyén, Czillik Ede és Sábli Márton I. díjat nyert, tanáruk: Csige Attila és Fábry Boglárka

 

III. Gustav Mahler Nemzetközi Csellóversenyen (Csehország 2021. február)

Balog Benedek III. díj, tanára: Varga István

 

VIII. Országos Szakgimnázium Énekverseny (Budapest, 2021. február 12-13.)

Szabó Veronika Noémi III. díj, tanára: Gémes Katalin, zongorakísérő: Bárkányi-Horváth Éva

Tóth Fióna Beatrix III. díj, tanára: Szabó Veronika, zongorakísérő: Rózsa Gábor

Sipos Rita Veronika II. díj, tanára: Gémes Katalin, zongorakísérő: Rózsa Gábor

Nikl Noémi III. díj, tanára: Gémes Katalin, zongorakísérő: Bárkányi-Horváth Éva

 

XVI. Országos Oboa- és Fagottverseny (Pécs, 2021. március 12-14.)

Kilián Panna I. díj, tanára: Rácz Ottó, zongorakísérő: Jean Klára

Jáni Mihály I. díj, tanára: Rácz Ottó, zongorakísérő: Jean Klára

Ambrózy Ábel III. díj, tanára: Rácz Ottó, zongorakísérő: Jean Klára

Keresztes Lőrinc III. díj, tanára: Hartenstein István, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Zöld Vera II. díj, tanára: Hartenstein István és Polonkai Judit, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Kolozsi Laura II. díj, tanára: Hartenstein István és Polonkai Judit, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Nagy Sarolta I. díj és Különdíj: Pannon Filharmonikus Zenekar élén játszhat szólistaként, tanára: Hartenstein István és Polonkai Judit, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Szeredás Bernát I. díj, tanára: Hartenstein István és Polonkai Judit, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Boros Bertalan III. díj, tanára: Hartenstein István és Polonkai Judit, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Köves Kata I. díj, tanára: Hartenstein István és Polonkai Judit, zongorakísérő: Farkas Zsolt

Felkészítő Tanári Díjat kapott: Hartenstein István és Polonkai Judit

Zongorakísérői Különdíjat kapott: Jean Klára és Farkas Zsolt

 

3. “Wiener Klassiker” Danubia Talents Nemzetközi Zenei Verseny

Csiki Júlia II. díj, tanára: Horváth Bence, zongorakísérő: Szörényi Csilla

Tóth Szabó Dóra III. díj, tanára: Horváth Bence, zongorakísérő: Szörényi Csilla

 

Német Fuvolás Társaság által meghirdetett Nemzetközi Online Fuvolaverseny (2021. május)

Bessenyői Eszter II. díj, tanára: Götzné Vass Mária

 

International Piano Competition Transylvania Fair Chance Románia (Online, 2021. május 16-17.)

Bauer Gergő II. díj, tanára: Kőrösiné Belák Erzsébet

 

Visszaugrás a navigációhoz