Intézményünk zenetanárai
hegedű tanszak
tanszakvezető: Kováts Péter
Bocsák Gábor, Kováts Péter, Lendvai György, Polónyi István, Vedresné Gyermán Júlia
brácsa:
cselló tanszak:
tanszakvezető: Pleszkán Marianna
Kiss Gergely, Pleszkán Marianna, Rózsa Richárd, Sabján Anikó, Ujházi Gyöngyi, Varga István
bőgő:
fafúvós tanszak:
tanszakvezető: Götzné Vass Mária
fuvola:
Bíró Zsófia, Götzné Vass Mária, Ruskó Rózsa
oboa:
klarinét:
Galavics Gábor, Katrin Mátyás, Salamon György
fagott:
Hartenstein István
szaxofon:
rézfúvós tanszak:
tanszakvezető: Makovecz Pál
trombita:
harsona:
kürt:
tuba:
Adamik Gábor
zongora tanszak:
tanszakvezető: Kőrösiné Belák Erzsébet
Elmauer József, Kőrösiné Belák Erzsébet, Monostori Gábor, Várallyay Kinga
csembaló:
Alföldy-Boruss Csilla, Tegyei Zoltán
orgona:
ének tanszak:
tanszakvezető: Gémes Katalin
Barna Júlia, Gál Gabriella, Gémes Katalin, Geszthy Szabó Veronika, Rezsnyák Róbert
hárfa:
ütő:
Fábry Boglárka, Maros Ádám
gitár:
Ravasz Veronika, Solymári Tímea
cimbalom:
harmonika?
Piller Krisztina
szolfézs tanszak:
tanszakvezető: Csuha Gabriella
szolfézs-zeneelmélet:
Csuha Gabriella, Balázs Gergely, Soltész Éva, Szalai András, Takács Tímea, Váczi Kristóf
zeneirodalom:
Kocsis Gábor, Schuszter Csilla
népzene:
Csuha Gabriella, Takács Tímea
karvezetés:
kamarazene:
Adamik Gábor, Fábry Boglárka, Horváth Gábor, Paulik László, Solymári Tímea, Szaller István, Zászkaliczky András
olasz (az ének szakosok részére):
korrepetítor:
Alexa-Lazzari Júlia, Bárkányi-Horváth Éva, Dobronyainé Szabadfi Mónika, Fábry Boglárka, Farkas Zsolt, Jean Klára, Kuba Róbert, Németh András, Orbán Zsuzsanna, Rózsa Gábor, Szörényi Csilla
kötelező zongora:
Alexa-Lazzari Júlia, Alföldy-Boruss Csilla, Deák László, Dobronyainé Szabadfi Mónika, Dr. Domjánné Kiss Adél, Farkas Zsolt, Fritsche Zsuzsanna, Kuba Róbert, Lakatos Barbara, Magyar-Kiss Gabriella, Németh András, Némethy Attiláné, Oláhné Horváth Ildikó, Rózsa Gábor, Tiszay Katalin, Tegyei Zoltán, Varga Petra
zeneszerzés:
nőikar:
férfikar:
Safarek Krisztián
fúvós zenekar:
vonószenekar:
Záborszky Kálmán
hangkultúra tanszak
tanszakvezető: Alabárdos Zsuzsanna
stúdiótechnika gyakorlat:
Alabárdos Zsuzsanna, Gyöngyösi Ádám, Könyves Klaudia, Seidl Domokos
hangfelvétel műelemzés:
színpadtechnika
Tompai Zsuzsanna
Intézményünk közismereti tanárai
magyar nyelv és irodalom: Békefi Gabriella, Blazsev Zsófia, Budai Gabriella
történelem: Blazsev Zsófia, Rimóczi Ildikó
matematika: Kovács Kornélia, Novák Eleonóra
angol nyelv: Barnáné Kerekes Ágnes, Tóth Barbara
német nyelv: Balogné Fodor Judit, Dr. Lindner Henriett
természetismeret: Juhász Zsuzsanna
fizika: Kovács Kornélia
esztétika: Könyves Klaudia
testnevelés: Beimli Ákos
digitális kultúra: Kovács Kornélia
hangkultúra: Alabárdos Zsuzsanna
néptánc: Bazsinka Levente
Zenei újságírás (hangkultúra szakosoknak): Könyves Klaudia